Suplementy HerbalifeOd ponad 30 lat Herbalife jest liderem w prowadzeniu badań naukowych w dziedzinie odżywiania człowieka i kontroli wagi. Posiada własne laboratoria i fabryki kontrolując cały proces produkcji, zgodnie z zasadą o
ziarna do pokarmu. W 2003r powstało ufundowane przez Herbalife Laboratorium Odżywiania Molekularnego i Komórkowego w Centrum Odżywiania Człowieka na ULCA.

Herbalife posiada własną międzynarodową Radę Naukową, która wspiera i ukierunkowuje proces badań nad zdrowym odżywianiem człowieka! Proudkty Herbalife mają za sobą szereg badań klinicznych, które jednoznacznie potwierdzają skuteczność proponowanych rozwiązań. 
Gama wysokiej jakości produktów Herbalife ma na celu dostarczenie niezbędnych składników, których potrzebuje codziennie naszorganizm do utrzymania optymalnego stanu Zdrowia. Suplementy Herbalife inteligentne odżywianie organizmu poprzez dostarczenie unikatowych formuł i wybór wysokiej jakości składników.

Obecnie co 3 suplement sprzedawany na świecie do Kontroli. Wagi to produkt Herbalife z których korzysta blisko 70 milionów zadowolonych klientów.

Plan inteligentnego odżywiania Herbalife zakłada dostarczenie do naszego organizmu zrównoważonego poziomu energii, witamin,minerałów, dobrych węglowodanów, białka pochodzenie roślinnego, zdrowych tłuszczy oraz błonnika, ziół i przeciwutleniaczy.Koncepcja inteligentnego odżywiania Herbalife wiąże się ze spożywaniem różnych produktów we właściwych ilościach każdego dnia.

Sposób doboru suplementów Herbalife pod indywidualne potrzeby opiera się na Kole Inteligentnego Odżywiania.

W środku koła znajdują się produkty podstawowe Herbalife:
  • Formuła1 – Koktajl odżywczy,
  • Formuła2 –multiwitaminy 
  • Błonnik i zioła.

Stanowią one bazę każdego z programów Herbalife zapewniając zrównoważone, inteligentne odżywianie.Tuż poza środkiem koła znajduję się gama produktów Odżywiania Ukierunkowanego, które w oparciu o zrównoważone odżywianie personalizują Twój program diety poprzez wybór produktów odpowiadających Twoim indywidualnym potrzebom zdiagnozowanym poprzez wykonanie Analizy Składu Ciała 
  DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE 
Centrum Promocji Wellness fhu MP Progres Rzeszów
  GWARANCJA  SATYSFAKCJI
  KOŁO ODŻYWIANIA HERBALIFE
  SPRAWDŹ WYNIKI KLIENTÓW 
Koniecznie dołącz do Nas na Facebooku, by zawsze mieć
aktualne informacje o:

  • Ciekawych artykułach dla naszych klientów
  • Praktycznych poradach dla naszych klientów
  • Aktualnych promocjach dla fanów
  • Konkursach dla Naszych fanów

Dołącz do Nas już teraz klikając „LUBIĘ TO” 
  CHCESZ ZAPYTAĆ O HERBALIFE
Ważne: wypełnij pola oznaczone *