Konsultacja dietetyczna

Zawiodły Cię wszystkie diety gazetowe, internetowe oraz TV a kupowane reklamowane „cudowne” środki na odchudzanie nie przynosząrezultatów? Czas na zmiany!

Pamiętaj! Definicją szaleństwa jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów niż dotychczas !!!

Jak myślisz, dlaczego w większości przypadków przytyć jest atwo a schudnąć trudno? Pomijając kwestie zdrowotne tyjemy na własne życzenie wkładając w to minimum wysiłku kierując się swoimi zachciankami i przyjemnościami a odchudzanie wymaga pewnego zaangażowania i wysiłku w podjecie decyzji o zmianach, wykonanie pierwszego kroku i właściwej motywacji podczas stosowania diety.

Dlatego samodzielne odchudzanie przeważnie kończy się porażką! Teraz masz okazję to zmienić.

Pozwól, że skutecznie pomogę Ci postawić pierwszy krok, dobierając wygodną i prostą dietę dla ciebie a podczas odchudzania zapewniając niezbędne wsparcie i pomoc.

Zapraszam na konsultacje dietetyczno- żywieniową do naszego Centrum Promocji Wellness w Rzeszowie

Potraktuj to jako pierwszy krok do „Nowego Ja”. Nie musisz się stresować, to nie będzie miało nic wspólnego z wizytą w gabinecie lekarskim. Podczas Twojej wizyty będzie kameralnie a czas poświęcony spędzisz owocnie.

To co mogę obiecać, to będzie produktywnie. Od strony praktycznej poznasz stan i potrzeby swojego organizmu na podstawie wykonanej Analizy Składu Ciała - nie będzie "bolało". Całe badanie, które zdiagnozuje 9 parametrów Twojego organizmu potrwa 60 sekund, natomiast ich omówienie zabierze nam około 20 minut. 
Dowiesz się: ile kalorii musisz jeść każdego dnia, jak nawodnić swój organizm i jak zadbać o swoje mięsnie i przyśpieszyć metabolizm oraz jak pozbyć się tkanki tłuszczowej. Sprawdzimy ile lat ma Twój organizm niezależnie od twojego wieku metrykalnego, jednym słowem poznasz swój wiek metaboliczny.

Następnie sprawdzimy
Twoją codzienną dietę, diagnozując Twój styl odżywiania i życia. Dowiesz się co i dlaczego oraz jak zmienić w swojej diecie, żeby kontrolować co, ile, kiedy i jak jesz. Zajmie nam to kolejne 30 minut.

Na podstawie wykonanej Analizy Składu Ciała oraz Oceny Wellness zaproponuję wygodną dietę dobraną indywidualnie do potrzeb i stanu organizmu oraz Twojego stylu życia.

TERAZ czas na Twój pierwszy krok do "Nowego Ja".


Dla osób podejmujących swoje wyzwanie na odchudzanie mamy SPECJALNĄ ofertę 
>>> Pobierz Kupon Rabatowy
na pierwszą wizytę i po prostu umów się z nami jeszcze DZIŚ na konsultacje dietetyczną

Zapraszamy Poradnia Idealna Figura
ul. Bardowskiego 4/ lok17 35-005 RzeszówZarezerwuj około 60 minut i umów się na wizytę
:telefonicznie 601 668 971 lub skorzystaj z poniższego formularza 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
  DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE 
Centrum Promocji Wellness fhu MP Progres Rzeszów
  EFEKTY KLIENTÓW