Jak spalić 1000 kcal...

Powiem Ci jak spalać 1000 kalorii dziennie …w prosty sposób!

Jest to możliwe to dzięki 7Minutowemu Treningowi


Niektórzy mówią: „Moje mięsnie zamieniły się w tłuszcz”. To
co naprawdę się stało to że mięśnie z powodu obniżenia aktywności fizycznej się obkurczyły przez co spadła wydolność organizmu do spalania kalorii. Ponieważ większość osób nie zmienia nawyków żywieniowych a wręcz przeciwnie z wiekiem pochłania więcej kalorii, naturalnie nasze mięśnie i narządy się otłuszczają

7 Minutowy Trening  pomoże nam spalać tłuszcz i budować mięśnie. Koncept opiera się na fizjologii pracy mięśni. Około 0,5 kg mięśnia spala ok. 100 kalorii dziennie. Do wieku 40 lat, większość z nas traci ok 5kg mięśni, porównując naszą masę do wieku 21 lat. Dotyczy to mężczyzn i kobiet..

Zatem wcześniejsza szczupła sylwetka powoli zanikła, ponieważ metabolizm zwolnił ok 1000 razy. Jeśli odzyskasz tą utraconą masę mięśniową twój metabolizm przyspieszy a spalanie kalorii będzie o ok. 1000 razy bardziej efektywne codziennie. Pomyśl o tym. 1000 kalorii spalonych więcej niż spalasz obecnie!

7 minut trzy razy tygodniowo pozwoli ci odzyskać mięśnie z młodości i spalać 1000 kalorii więcej podczas odpoczynku. To odpowiednik 1h ćwiczeń dziennie na bieżni! Przy naszym krótkim, intensywnym treningu możesz odzyskać tą masę mięśniową, którą miałeś wcześnie

Dlaczego 7 Minutowy Trening Jest Tak Efektywny?


Gdy poruszamy kończynami niektóre z włókien mięśniowych ulegają skurczom. Ich ilość zależy od ciężaru, który podnosimy. Podnosząc szklankę wody, doprowadzamy do skurczu być może 5% włókien w danym mięśniu. Aby doprowadzić do skutecznego wzrostu mięśnia w fazie anabolicznej musimy go doprowadzić do stanu tzw. chwilowego pozytywnego załamania. Do tego niezbędny jest odpowiedni ciężar tak, aby doprowadzić do skurczu jak największej ilości włókien mięśniowych w danej partii mięśni.

W momencie załamania mięsień otrzymuje odpowiedni bodziec prowadzący do jego wzrostu. Aby to osiągnąć ćwiczymy intensywnie przez bardzo krótki czas (20-30 sekund). Robimy to tylko raz bez powtórek! Powtórki są bezproduktywne i często prowadzą to katabolicznego przetrenowania, np. robisz pompki do momentu aż nie możesz się podnieść. To wszystko co musisz zrobić. Można to porównać do sprintu na 100m, gdzie następuje ogromna „eksplozja” wysiłku na bardzo krótki czasie.

Jednakże, ważną rzeczą jest aby odpowiednio dobrać wysiłek, obciążenie do swojej siły. Załamanie powinno nastąpić w przeciągu 8-12 powtórzeń. Jeśli robisz 20 i więcej powtórzeń, wysiłek, obciązenie jest za lekki a twoje mięśnie stają się niewydolne z innego powodu bo zbiera się w nich kwas mlekowy. Pamiętaj! Twoje mięśnie muszą się załamać jedynie raz. Wtedy osiągniesz największą skuteczność.

7 minut dziennie, 3 razy w tygodniu sprawi, że naprawdę polubisz ćwiczenia. Przetrenowanie doprowadza, jak wcześniej mówiliśmy, do negatywnych emocji i naturalną rzeczą jest przerwanie czegoś, czego się nie lubi. Odpowiednia ilość i czas ćwiczeń da nam spory zastrzyk energii poczucie zadowolenia z efektywnie spędzonego czasu na ćwiczeniach.

Gwarantuje ci, że nasz system ćwiczeń wywoła biochemiczną reakcję w twoim mózgu, która sprawi że polubisz ćwiczenia.

Teraz już wiesz, dlaczego ponad 90% osób nigdy nie trzyma się swoich programów ćwiczeń. Dlaczego tak niewielka liczba osób potrafi zacząć ćwiczyć i wytrwać w reżimie najczęściej prowadzącym do przetrenowania.

7 Minutowy Trening to program dla wszystkich, którzy chcą zacząć ćwiczyć, polubić wysiłek fizyczny i czuć się świetnie przez resztę dnia.
  DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE 
Centrum Promocji Wellness fhu MP Progres Rzeszów
  POBIERZ KUPON RABATOWY
  SPRAWDŹ WYNIKI KLIENTÓW 
Koniecznie dołącz do Nas na Facebooku, by zawsze mieć
aktualne informacje o:

  • Ciekawych artykułach dla naszych klientów
  • Praktycznych poradach dla naszych klientów
  • Aktualnych promocjach dla fanów
  • Konkursach dla Naszych fanów

Dołącz do Nas już teraz klikając „LUBIĘ TO” 
POMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ
Ocena Wellness

Czy wiesz ile masz lat?
Jesteś pewien?
Sprawdź swój wiek metaboliczny!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
601 668 971
POBIERZ BEZPŁATNIE
Receptę na Idealną Figurę 
Imię: *
Email: *