Twoja Idealna Figura

W ofercie naszej Poradni "Idealna Figura" znajdziesz kompleksowe usługi dietetyczne, które pomogą uzyskać Idealną Figurę. Promujemy zdrowy styl życia czyli Wellness. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdiagnozowaniem swojej  obecnej diety na bezpłatny  Test Wellness z pomiarem tkanki tłuszczowej.

"Kto dziś nie ma czasu i pieniędzy na inwestycje we własne zdrowie w przyszłości będzie zmuszony zainwestować dużo więcej w swoje choroby''


Dlatego warto poznać stan i potrzeby swojego organizmu, co pozwoli zrozumieć jak skutecznie i bezpiecznie dla swojego zdrowia zapobiegać problemom z kontrolą wagi lub rozwiązać zaistniały problem z nadwagą, niedowagą lub brakiem właściwej kondycji.

Jeżeli nie wiesz jak skutecznie kontrolować swoją wagę i osiągnąć dobrą kondycją oraz Idealną Figurę warto skorzystać z Analizy składu Ciała w wyniku której zaproponujemy skuteczną  i dobraną do Twojego stylu życia dietę 

1. Wiek metaboliczny, sprawdź ile Twój organizm na naprawdę lat:

Chcesz się czuć i wygladać o kilkanaście lat młodziej?
Czasy, w których waga łazienkowa była głównym wyznacznikiem naszej ogólnej kondycji, dawno już minęły. Poznanie swojego wieku
metabolicznego pozwala przyjrzeć się dotychczas prowadzonemu stylowi życia i w razie potrzeby zmienić złe przyzwyczajenia.
Czytaj więcej ...


2. Czego potrzebuje Twój organizm każdego dnia:

Poznaj czym jest odżywianie komórkowe
Większość składników odżywczych, które dostarczamy jest absorbowana przez kosmki w jelicie cienkim. Są to małe wyrostki, które służą do absorbowania składników odżywczych. Większość osób uważa, że nasze ciało automatycznie przyswaja wszystkie potrzebne składniki z potraw i traktuje to jako rzecz oczywistą.

3. Witaminy natutalne czy syntetyczne:

Sięgnij po nie zawsze kiedy to możliwe
Dzisiejszy styl życia i sposób odżywiania prowadzi niestety prędzej czy później do problemów ze zdrowiem ale na nie zwracamy uwagę dopiero jak zaczynam nam coś dolegać.W myśl przysłowia mądry polak po szkodzie leczymy się zamiast zapobiegać często przewlekłym i poważnym chorobom.
Czytaj więcej ....

4. Suplementy diety:

Zbilanujemy w wygodny sposób Twoją dietę trzymąjąc zbędne kalorie pod kontrolą
Suplement to odpowiednio skomponowany zestaw roślin zawierających witaminy i minerały, aminokwasy, enzymy, antyoksydanty oraz inne cenne substancje odżywcze, zapakowanych w kapsułce, pastylce, syropie lub proszku. Są przynajmniej cztery powody,dla których nie możemy asymilować wszystkich potrzebnych składników z pożywienia.

5. Trener Wellness o odżywianiu:

Z pasji do doskonałości - recepta na doskonałą figurę
.O problemach z nadwagą, jak wazna jest okresowa diagnoza organizmu i zdrowym odzywianiu oraz o suplementach opowiada trener Wellness Małgorzata Wróblewska z Centrum Promocji Wellness.w Rzeszowie
Czytaj więcej ...