Promujemy Wellness

Usługi dietetyczno-żywieniowe świadczymy już od ponad siedmiu lat na terenie całej Polski przez sieć serwisów Centrum Promocji Wellness Online.
Przez ten okres pomogliśmy rzeszy klientów w osiągnięciu wymarzonej Figury, dobrej kondycji i wspaniałego samopoczucia.
 
Centrum Promocji Wellness w Rzeszowie przy ulicy Sikorskiego 2.

Jeżeli chcesz skutecznie schudnąć lub zdrowo przytyć, zmienić nawyki żywieniowe a dotychczasowe diety nie przyniosły wyników koniecznie nas odwiedż! Pomagamy skutecznie również osobom, które mają problemy z motywacją podczas odchudzania lub systematycznością w stosowaniu diety, stosują modne diety ale waga nie chce spadać – do osób o tzw. trudnym odchudzaniu.
Wyobraź sobie, że już za chwilę odkrywasz efektywną dietę i prosty nowy sposób kontroli wagi, dostosowany do Twoich indywidualnych możliwości i potrzeb, znika problem braku właściwej motywacji i systematycznego stosowania się do zaleceń diety.
Nasi klienci korzystają z dietetycznego serwisu konsultacyjnego i wizyt
kontrolnych. Podczas stosowania programu diety oraz mogą skorzystać z pakietów Wellnes: usług fitness i usług kosmetycznych...

Usługi Dietetyczne

Znajdziesz tu skuteczną pomoc w doborze wygodnej i skutecznje diety opartej na diecie talerzowej połączonej z naturalnymi sprawdzonymi suplementami diety. Wszystkie programy diety są dobierane indywidualnie do stanu i potrzeb Twojego organizmu na podstawie wyknonanej Analizy Składu Ciała na urządzeniach TANITA.
Każdy może skorzystać z programu edukacji żywieniowej podczas stosowania programu diety i konsultacji dietetyczno-żywieniowych. Ceniąc wygodę klientów prowadzimy również telefoniczny serwis konsultacyjny wystarczy tylko wypełnić formularz konsultacyjny.    
BEZPŁATNIE
Pomiar tkanki tłuszczowej i test Wellness
Czy wiesz ile masz lat?
Jesteś pewien?
Sprawdź Swój wiek metaboliczny

Usługi Fitness

Studio posiada nowoczesny
sprzęt BODY-SPACE do ćwiczeń przez co jeszcze lepiej odpowiada oczekiwaniom Klientów. Urządzenia Body-space wykorzytują w działaniu promienie poczerwone i podciśnienie, które błyskawicznie rozgrzewają tkankę tłuszczową i mięśniową, wzacniając układ krwionośny oraz przyśpieszając metabolizm. Metoda ta znacznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu i poprawia wygląd skóry. W ten sposób jesteśmy w stanie skutecznie wspomóc stosowanie diety i i przyśpieszyć proces Ochudzania lub formowania sylwetki. Można też skorzystać z programu odnowy biologicznej
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
601 668 971

Usługi Kosmetyczne

Do dyspozycji klientów mamy kameralny dobrze wyposażony gabinet kosmetyczny komfortową poczekalnią i kącikiem dla dzieci oraz kabinę z prysznicem.
Oferujemy szeroką gamę usług
kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających na najwyższym poziomie. Dodatkowym, niewątpliwym atutem naszego gabinetu jest posiadanie własnego autoklawu (urządzenia do sterylizacji narzędzi), dzięki czemu każdy wykonywany zabieg jest sterylny. Doświadczenie, bogata oferta zabiegów, miła i intymna atmosfera, to atuty, które mamy nadzieję przyciągną Państwa do Nas. 
SPRAWDŹ
Receptę na Iealną Figurę 
Imię: *
Email: *