Analiza Składu Ciała

Czy Twoja dieta nie działa ?
Czy wiesz jaką wybrać dietę dla siebie ?  

Analiza Składu Ciała jest podstawowym narzędziem do zdiagnozowania obecnego stanu i potrzeb Twojego organizmu oraz dobraniu właściwej dla Ciebie diety. Pozwala każdemu zrozumieć jak ważne są optymalne parametry  organizmu do utrzymania prawidłowej masy ciała  i od czego one zależą.

Zastanawiasz się jaka dieta jest dla Ciebie odpowiednia?

A może już stosujesz dietę, która nie przynosi spodziewanych rezultatów? 
Niezależnie od tego czy masz problem z nadwagą, niedowagą, czujesz się zmęczony i brak Ci energii czy też uważasz się za chodzący ideał, dla zdrowia i dobrej kondycji warto sprawdzić jak dziś funkcjonuje Twój organizmu i wykonać Analize Składu Ciała 
Centrum Promocji Wellness dysponuje profesjonalnym sprzętem do szczegółowego pomiaru składu ciała marki TANITA, za pomocą którego dokonywana jest Analiza Składu Ciała.

Dzięki tej metodzie można sprawdzić: zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, procentową zawartość beztłuszczowej masy ciała, stopień nawodnienia organizmu oraz szybkość przemiany materii i poznać wiek metaboliczny organizmu. Analiza Składu Ciała sprawdzi dokładnie 9 punktów Twojego organizmu.

Metoda ta polega na zmierzeniu oporu elektrycznego tkanek, przez które jest przepuszczany prąd o niskim natężeniu. Analiza Składu Ciała powie ile ważą mięśnie w Twoim ciele, ile jest w nim wody i tkanki tłuszczowej i jak szybko spalasz kalorie, a dla nas otrzymane informacje będą pomocne w indywidualnym dopasowaniu zdrowej i skutecznej diety dla Ciebie.
Wykonanie Analizy Składu Ciała jest całkowicie bezpieczne dla organizmu. 
Otrzymasz opracowaną Analizę Składu Ciała na specjalnym wydruku wraz z indywidualnymi zaleceniami na temat optymalnej dla siebie diety oraz wskazówkami na temat wskazanych zmian do wprowadzenia w diecie w celu porawienia swoich parametrów.
OFERTA SPECJALNA
TUTAJ POBIERZ >> Kupon Rabatowy

Przygotowanie do wizyty na wykonanie Analizy Składu
Ciała:
Około 3 godziny przed badaniem nie należy spożywać dużych posiłków, pić duzej ilości płynów oraz intensywnie ćwiczyć. Badanie nie może być wykonane u osób z rozrusznikiem serca, kobiet w ciąży i nie powinno odbywać się w trakcie miesiączki

Zapraszamy do Poradni Idealna Figura ul Bardowskiego 4/ lok 17  35-005 Rzeszów

Zarezerwuj około 30 minut i umow się na wizytę
  • :telefonicznie 601 668 971 lub
  • skorzystaj z poniższego formularza 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
  DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE 
Centrum Promocji Wellness fhu MP Progres Rzeszów
  EFEKTY KLIENTÓW
DOŁACZ DO NAS NA FACEBOOKU