7 Minutowy Trening

7 Minutowy Trening to praktyczny i skuteczny zestaw ćwiczeń indywidualnie dobierany dla Ciebie na 10 dni na podstawie tzw. profilu fitness, który tworzysz i aktualizujesz na bieżąco za  pomocą aplikacji interentowej wprowadzając wymagane informacje w swoim panelu administracyjnym.

Program 7 Minutowy Trening to program abonamentowy. Abonament miesięczny wynosi tylko około 30zł (9.97$), natomiast my polecamy abonament roczny około 150zł (47$)dzięki czemu otrzymujesz aż 7 miesięcy gratis!

Zaletą programu 7 Minutowy Trening jest to, że możesz ćwiczyć zarówno w domu jak i na siłowni. Program składa się z ponad stu filmów instruktażowych przedstawiających ćwiczenia w domu lub siłowni, spośród których wybierany jest zestaw odpowiedni dla ciebie. Wybrany zestaw ćwiczeń obejmuje 10 dni treningu. Każdy zestaw prostych ćwiczeń dotyczy innej partii mięśni i jest dokładnie przedstawiony na filmie wideo. Po 10 dniach cykl się powtarza. Gdy ćwiczenia stają się zbyt proste ponownie wypełniasz ankietę podając odpowiedzi na zadane pytania i na tej podstawie zostaje ci przydzielony nowy zestaw ćwiczeń na kolejne 10 dni

Każda osoba korzystająca z programu 7 Minutowego Treningu otrzymuje:

Szczegółowe instrukcje jak zbudować doskonałą kondycję i wymarzoną sylwetkę ćwicząc tylko 7 minut dziennie 3 razy oczywiście w języku polskim.

  • Po zalogowaniu stworzysz swój INDYWIDUALNY Profil Fitness oparty na Twoich predyspozycjach i stawianych sobie celach.

  • Ponad 100 filmów instruktażowych z przykładami różnych ćwiczeń, które pokażą Ci co robić bez względu na to, czy jesteś początkujący średniozaawansowany czy zaawansowany! Możesz trenować w domu lub na siłowni - zawsze tylko 7 minut intensywnych ćwiczeń 3 razy w tygodniu.

  • Monitor jedzenia oraz możliwość dodawania własnych przepisów i korzystania z już opublikowanych przepisów, aby cieszyć się z JEDZENIA i w tym samym czasie skutecznie spalać tkankę tłuszczową.

  • Narzędzie do monitorowania postępu w ćwiczeniach oraz redukcji zbędnych kilogramów, które zawsze powie Ci w którym jesteś miejscu z realizacją swoich celów.

  • Możliwość interakcji z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym! Prowadź blog, dyskutuj lub znajduj odpwiedzi na swoje pytania na forach polsko i anglojęzycznych, wklejaj zdjęcia i filmy, czatuj z innymi i dużo więcej. Badania potwierdzają, że kontakt z podobnie zmotywowanym środowiskiem zwiększa szanse powodzenia nawet DZIESIĘCIOKROTNIE!

  • Twórcy 7 Minutowego Treningu dodatkowo dają ci Gwarancję Satysfakcji co oznacza, że jeżeli w ciągu 30 dni nie będziesz zadowolony z wyniku otrzymasz całkowity zwrot kosztów za opłacony abonament
  DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE 
Centrum Promocji Wellness fhu MP Progres Rzeszów
  POBIERZ KUPON RABATOWY
  SPRAWDŹ WYNIKI KLIENTÓW 
Koniecznie dołącz do Nas na Facebooku, by zawsze mieć
aktualne informacje o:

  • Ciekawych artykułach
  • Praktycznych poradach
  • Aktualnych promocjach dla fanów
  • Konkursach dla Naszych fanów

Dołącz do Nas już teraz klikając „LUBIĘ TO” 
POMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ
Ocena Wellness

Czy wiesz ile masz lat?
Jesteś pewien?
Sprawdź swój wiek metaboliczny!
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
601 668 971
POBIERZ BEZPŁATNIE
Receptę na Idealną Figurę 
Imię: *
Email: *